Radyo Yayını Birkaç Saniye İçinde Başlayacaktır, Radyo Çalmıyorsa Sayfayı Yenileyiniz ( Klavyeden F5'e Basınız..)

İstekleriniz / Yorumlarınız..

Joy Türk Akustik

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...Loading...

“Aşkı Hisset” sloganı ile 2003 yılında Lokum Fm ismi ile kurulan, sonrasında TMSF’ye geçen, 2005 yılında, Canwest Grubu satışı gerçekleştirilen Lokum fm, burada Joy Türk Fm olarak yeni ismi ile yayın hayatına devam etmiştir. Kurulduğu ilk yıllardan günümüze kadar Türkçe slov ve akustik müzik yayınlayan Joytürk, aynı yayın akışına devam etmesi dışında, ayrıca ilk Türkçe slov yayını yapan radyo kanalı olmaktadır. 2004 yılında ve 2005 yılında almış oldukları ödüller ile birlikte, ilk yıllarda Joy Türk frekans yayınlarının sadece İstanbul’da yayınlaması, bilinmesine engel olmamıştır. Bu yıllarda adını çok hızlı bir şekilde Türkiye’ye duyurması ve özellikle yayınlamış oldukları şarkıların bir çok dinleyicisi bulunması ile birlikte, buradan dinlemiş oldukları şarkıların albümlerini alan bir çok kişinin de olduğunu söyleyebiliriz. 2009 yılı itibari ile Spectrum Medya Grubu’na geçen Joytürk, Joy FM, Radio Mydonose, Virgin Radio ve Süper FM kardeş radyolar olmaktadır. Joytürk akustik yayıncılıkta müzik ile birlikte, canlı programlarda yapılmaktadır. Bu programlarda genel olarak eğlenceli yayınlar yapılması ve özellikle Kadir Çöpdemir’in programı da olması nedeni ile Joytürk akustik dinleyicileri oldukça fazladır.

Joytürk Akustik Yayın Akışı

Özellikle slov müzik severler için Joy Türk canlı olarak dinlemenin bir kaç yolu bulunmaktadır. Joy Türk frekans listesini sizlere aşağıda verdiğimiz gibi, şunu belirtelim ki, tüm Türkiye’ye yayın yapmamaktadırlar. Burada Joy Türk frekans listesinin de, belirli şehirlerin olması kesinlikle sizleri umutsuzluğa itmesin. Çünkü sitemiz içerisinde Joy Türk Canlı olarak dinlenmektedir. Sizlerde Joytürk akustik yayınlarını dinlemek için sitemizi tercih edebilir ve böylelikle en eğlenceli yayınlar ile birlikte, en güzel slov parçaları da radyo kanalından dinleyebileceksiniz. Ah-kam, Akla Zarar, Joytürk Akustik, Aragaz, Art Niyet, Kerem Görsev’le Caz, B!P, Annemin Plakları gibi eğlenceli yayınlara sahip olan Joy Türk radyo kanalında, sizlerde istediğiniz gibi yayın dinleme keyfini yaşayabileceksiniz. Tabi ki en önemli yayınlarının başında Joytürk akustik gelmesi ve burada canlı olarak müzik şöleni yaşayabileceğiniz için, istediğiniz gibi müzik keyfini Joy Türk canlı yayınlarından dinleyebilirsiniz.

Joy Türk Canlı Dinle

Sitemiz üzerinden istediğiniz gibi yayınları takip edebilecek ve en güzel slov parçaları dinleyebileceksiniz. Ayrıca Joy Türk Akustik yayınlarında yayınlanan slov müziklerin aylık olarak sizlere Joy Türk 20 ve Joy Türk 40 olarak seçilmiş parçalarının özel olarak yayınlanması ve bu yayınları internet sitesinden bulabilmeniz, sizin için en keyifli zamanları, radyo kanalından yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Türkiye’nin ilk slov müzik kanalı olmaları itibari ile yayın akışlarında slov müzik severlerin istediği tarzda müziklere kavuşmalarını sağlamaktadır. Aşkı Hisset sloganını sizlere en iyi şekilde yansıtan, radyo istasyonu ile artık istediğiniz gibi en güzel müzikleri seçme olarak dinleyebileceksiniz. Çünkü yayın akışı gereğince, zamana damga vurmuş müzik albümlerinden seçmelerde yapılması ve sizlere bu albümlerin bilinmedik en güzel şarkılarını sunuyor olmaları nedeni ile artık istediğiniz gibi günün her saatinde, en güzel duygusal müzikleri Joy Türk üzerinden dinleyebileceksiniz. Sitemiz üzerinden yayınları takip etmek için sizlerde haftanın her günü ve günün her saati, Joy Türk akustik yayınlarını hemen dinlemeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca aşağıda ki listede bulunan şehirlerden birinde yaşıyorsanız, Joy Türk canlı yayınlarını evinizde, arabanızda, ofisinizde dinleyebilir ve sizlerde slov müziğin keyfini istediğiniz gibi yaşayarak en güzel zamanları geçirmeye başlayabilirsiniz.

Joy Türk Frekansları

ADANA 91.8
ALANYA 106.5
ANKARA 106
ANTALYA 106
BALIKESİR 106.3
BODRUM 106.4
BURSA 106.2
ÇEŞME 106
DENİZLİ 106.5
ERZURUM 106
ESKİŞEHİR 106
G.ANTEP 106.5
İÇEL 107
İSTANBUL 89
İZMİR 106
KAYSERİ 106
KOCAELİ 106.2
KONYA 107
MARMARİS 106.3
SAMSUN 106.5
TEKİRDAĞ 107
ZONGULDAK 106.5