Radyo Yayını Birkaç Saniye İçinde Başlayacaktır, Radyo Çalmıyorsa Sayfayı Yenileyiniz ( Klavyeden F5'e Basınız..)

İstekleriniz / Yorumlarınız..

HaberTürk Radyo

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

“Gücü Özgürlüğünde” sloganı ile yayın hayatına başlayan Habertürk Radyo kanalı, 2001 yılında Ciner Grubu tarafından kurulmuştur. Kuruluşu itibari ile radyo ile haber yayını yapmaya başlamaları ve günümüzde de aynı şekilde yayın akışına devam etmesi ile birlikte, Türkiye’nin en çok dinlenen radyo haber kanalı olmaktadır. Haberi en hızlı şekilde dinleyicileri ile paylaşması ve sürekli olarak yeni röportajlara yer veriyor olmaları ile birlikte, her saat farklı yayın akışı ile dinleyicilerini bilgilendiren bir haber radyo kanalı olarak yakın bir takip altında olması ve rakiplerinden üstün bir şekilde dinleyici kitlesine sahip olması Habertürk radyo yayınını milyonlarca insanın dinlemesini sağlamaktadır. Ulusal olarak frekans kanallarının yetersiz olması nedeni ile internet üzerinden naklen yayın yapmaktadırlar. Böylelikle Türkiye’den ve dünyanın çeşitli yerlerinde tüm dinleyicilerine ulaşmayı amaçlamaları ile birlikte, haklı sebepler ve teknolojinin gelişmesi bunlara fayda sağlamıştır. Böylelikle istediklerini gibi dinleyicilerine günün her saati haber ağırlıklı yayın yapmaları ile birlikte, sizlerde istediğiniz an gündemden en sıcak gelişmeler için Habertürk radyo frekansı ile gündemi takip edebilirsiniz. Habertürk radyo canlı yayın akışını ayrıca Türksat 4A Uydusu üzerinden de yayın yapmaktadır. Ayrıca Eylül 2013 yılı itibari ile Habertürk radyo frekansı başta Ankara’ya ve sonrasında Anadolu ile Doğu Anadolu bölgesinde yayın yapmaya başlamıştır.

Habertürk Radyo Canlı Yayın Akışı

Sitemizden de istediğiniz gibi Habertürk radyo canlı yayın akışını takip edebilirsiniz. Habertürk radyo frekansı olmayan bölgeler için yayın yaptığımız için, sizlerde istediğiniz gibi haber yayın akışını sitemiz üzerinden istediğiniz gibi kesintisiz bir şekilde takip edebilirsiniz. Böylelikle haber için en doğru yayın yapan frekansı dinleyebileceksiniz. Habertürk radyo canlı yayın akışında sabah saatlerinde, gündemden en sıcak gelişmeler ve bir gün öncenin analizlerinin yapılması ve ayrıca aynı günün haber gazetelerinin başlıklarını ve ayrıntılı haberlerine yer verilmesi ile birlikte, gündemden sıcak gelişmeler, sabah ilk saatlerinde başlamış oluyor. Yayın akışının devam saatlerinde, öğleden önce günün önemli gelişmeleri ile ilgili olarak başlıklara yer vermeleri ve siyasi aktivitelerin zamanlamaları ile birlikte, sizlere naklen yayın yapmaktadırlar. Öğlen saatlerinde, gündemde önemli gelişmelere ve siyasi olaylara yer veriliyor olması ile birlikte, ara haber yayını ile gündemden sıcak gelişmelere yer verilmeye devam edilmektedir. Öğleden sonra ki yayın akışında, ekonomiye ağırlık vermesi ve ekonomik gelişmeler için özel bültenler oluşturmaları ile birlikte, sizlere en doğru ekonomi bilgilerini, ekonomistlerden alabileceksiniz. Özellikle bu yayın akışında borsanın gündemde ki yerine de yer verilmesi ve bununla birlikte, borsada ki günlük gelişmeler ile birlikte, gerekli analizlere yer veriliyor olması ile birlikte, sizlerde ekonomi ile ilgili yayınları öğleden sonra alabileceksiniz. Habertürk radyo yayını akşam saatlerinde ana haber yayınına yer vermesi ve günün en sıcak gelişmelerine büyük öncelik veriyor olmaları, ayrıca 3. sayfa haberlerine de bu yayınlarda derinlemesine yer veriyor olmaları ile birlikte, sizlerde günün tüm haberlerini bu saatlerde bulabilirsiniz. Ayrıca akşam haber yayınını sonrasında, spordan gündeme yer verilmesi ve sonrasında ise yayın akışına bir gün öncenin ve günün gelişmelerine genel olarak yer vermeleri ve sonrasında ekonomiye tekrar değinmeleri ile birlikte, gece yayın akışı tekrara bağlanmaktadır.

Habertürk Radyo Ulusal Yayın Frekansları

Habertürk radyo yayınları ile ilgili olarak frekans listesini sizler için hazırlayarak, yayın akışını evlerinizde, iş yerlerinizde ve araçlarınızda dinlemenize olanak sağladık.

Habertürk Radyo Ulusal Yayın Frekanslar

90.4 İstanbul, Yalova

90.4 Ankara

91.4 Bandırma

93.8 Samsun

88.0 Diyarbakır

88.3 Ereğli, Konya

89.2 Malatya

102.2 Kayseri

104.4 Ereğli, Zonguldak